E-commerce

Creating professional online stores

Do you need an online store?

Fill out the form or contact us

Sent us a message:

Create your online store now

Compliant with UX and UI rules

dzięki czemu będzie responsywna

Effective graphics

która przykuje uwagę Twoich klientów

Extensive functionality

that will give you great results

Convenient payments

które ułatwią korzystanie ze sklepu

Intuitive administration system

które ułatwi każde zadanie

Store responsiveness

dla wygodnych zakupów przez smartfony

Ready for positioning

aby zwiększyć osiągi witryny

Custom integrations

które zwiększą wydajność każdej witryny

Your favorite marketing agency

Full service

ułatwia komunikację i wsparcie

Marketing consulting

aby rozwiązać każdy problem

Individual approach to client

because each project is unique

Compliant with UX and UI rules

Compliant with UX and UI rules

Wielu Klientów rezygnuje z zakupów, gdy natrafiają na trudności w sklepie internetowym. Należy w tym miejscu pamiętać, że w wśród nich mogą być również osoby z niewielkimi umiejętnościami komputerowymi. Aby temu zapobiec, stworzono UX (User Experience) i UI (User Interface), czyli kluczowe elementy przy projektowaniu aplikacji mobilnych i sklepów internetowych. Oferujemy rozwiązania, które będą idealnie dostosowane do potrzeb użytkownika i jego sposobu myślenia, tak aby zagwarantować sukces i wydajność każdemu projektowi.

Effective graphics

Grafika w sklepie internetowym jest kluczowym elementem, który przyciąga uwagę użytkownika. Ubarwia długą treść, pomagając przekazać najważniejsze informacje i pozwala także na zwiększenie liczby wejść z poziomu z wyszukiwarki grafiki. Aby tak się stało, warto zoptymalizować obrazy i zdjęcia pod SEO.

Our team will create a great graphic design that will be professional, functional and efficient.

Extensive functionality

Extensive functionality

Funkcjonalny sklep internetowy powinien być wyposażony w elementy, które sprawią, że bez problemu odnajdziemy na nim poszukiwane informacje. Ważne jest też, aby strukturalnie był podobny do tego, co internauci znają i lubią – powtarzalność elementów daje poczucie bezpieczeństwa i bez problemu pozwala odnaleźć się na stronie internetowej. Nasz zespół zaprojektuje stronę w taki sposób, by była ona przejrzysta i responsywna.

Convenient payments

Sklep internetowy praktycznie nie może funkcjonować bez szybkich płatności online. Klienci najchętniej płacą za zakupy internetowe za pomocą płatności elektronicznych, które automatycznie przekierowują ich na stronę banku lub umożliwiają użycie płatności mobilnych jak Blik. Dla klientów to wygoda i poczucie bezpieczeństwa, dla sprzedawcy zaś pewność, że środki szybko i bezpiecznie dotrą na rachunek sklepu. Dlatego bramki płatności online to kluczowy element powodzenia sklepu internetowego. Dzięki partnerstwu z jednym z największych operatorów w Polsce możemy zaproponować Ci niższe oprocentowanie, niż gdziekolwiek indziej.

Fill out the form to make an appointment with an individual advisor who will find the best solution for you and your clients.

Intuitive administration system

Intuitive administration system

Coraz popularniejsze jest projektowanie sklepów opartych o system administracyjny, w którym każdy użytkownik może ingerować w treść swojego projektu. Rozwiązanie to jest niezbędne do prowadzenia sklepu internetowego w wygodny i efektywny sposób. Jest to narzędzie pracy, które musi być jednocześnie rozbudowane i posiadać funkcje, które będą ułatwiały codzienne zadania, a przy tym powinno być bardzo intuicyjne. Całość pozwala wówczas na systematyczne zaoszczędzenie wielu godzin pracy.

Store responsiveness

W obecnych czasach klienci coraz częściej decydują się na zakupy przez smartfona. RWD (Responsive Web Design) to uniwersalna funkcjonalność, dzięki której nawet przez telefon można w wygodny sposób zrobić zakupy. Aby spełnić to założenie, niezbędna jest szata graficzna, która automatycznie dostosowuje rozmiar i układ strony sklepu do określonego wyświetlacza. Wszystko po to, aby zwiększyć wygodę użytkowania. Im wygodniej i łatwiej klientom korzysta się z e-sklepu, tym większe szanse, że zdecydują się na złożenie zamówienia.

Online stores ready for positioning

Online stores ready for positioning

Pozycjonowanie stron internetowych to kluczowy aspekt w kontekście sukcesu i zysku ze sklepu internetowego. Jego celem jest ściągnięcie jak największej liczby potencjalnych klientów w internecie. Tysiące z nich codziennie przegląda wyszukiwarkę w poszukiwaniu interesujących produktów i usług, dlatego ważny jest dobór kluczowych fraz i słów, które pozwolą użytkownikowi odwiedzić Twój sklep, o co zadba nasz zespół, zapewniając mu wysokie osiągi.

Custom integrations

Projekty, które realizujemy, są tworzone w taki sposób, aby można było je dopasować do każdych wymagań. Dlatego struktura sklepu, jego treść i sposób działania może być dowolnie konfigurowalny w celu lepszej optymalizacji do konkretnej strony lub systemu pracy. Każdy projekt realizujemy indywidualnie, skupiając się na potrzebach klienta połączonych z maksymalną wydajnością i efektywnością, która bezpośrednio przekłada się na sukces firmy i sklepu.

Full service

What does the cooperation look like?

What does the cooperation look like? What does the cooperation look like?

Full service

Obsługa sklepów internetowych to usługa polegająca między innymi na dodawaniu materiałów, otrzymanych od klienta do strony www, aktualności, zdjęć do galerii czy filmów wideo. Zawsze aktualna zawartość na stronie internetowej to jeden z ważnych czynników do uzyskania większych osiągów. Raz powstały sklep internetowy nie może pozostać bez opieki administratora. Dlatego klient, zwracając się do nas, otrzyma pełne wsparcie w każdym momencie oraz dalszą promocję.

Marketing consulting

W przypadku każdego projektu ważne jest odpowiednie zaplanowanie każdego elementu w taki sposób, aby zapewniała ona możliwie maksymalny zysk dla firmy. W tym celu organizujemy marketing internetowy firmy. Ponadto doradzamy klientom w każdym momencie, odpowiadając na wszystkie pytania i rozwiewając wszelkie wątpliwości w zakresie prowadzenia tak dużego przedsięwzięcia jak sklep internetowy

Online stores ready for positioning
Online stores ready for positioning

Individual approach to client

Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klientów przy każdym projekcie, dlatego też do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i z bardzo dużym zaangażowaniem. Cały czas podążamy za najnowszymi trendami w branży IT, dzięki czemu możemy zaproponować profesjonalne sklepy internetowe, dzięki którym każda strona zyska olbrzymią przewagę nad dotychczasowymi konkurentami i zdobędzie wielu potencjalnych klientów.

Sky’s not
the limit

Thanks to the use of a proprietary system, we can create non-standard functions and integrations for you. Surprise us with your unique idea and make your store stand out even more!

Make an appointment with an individual advisor

and find out what your company needs.

Fill in the form

Contact with us

+48-577-922-575 info@vreego.pl

Company's data

VREEGO Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa
KRS 0000694112
REGON 368241336
NIP 7010714650

Leave us a message

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Vreego Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-511 Nowogrodzka 31.Czytaj więcej
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy Vreego Sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

CALL US
plen

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Dowiedz się więcej w polityce prywatności. Polityka Prywatności

Rozumiem