Darmowa wycena

Kariera

Social Media Manager

Lubisz wyzwania i chcesz pracować w młodym, kreatywnym zespole? Masz głowę pełną niezwykłych pomysłów? Social media nie mają przed Tobą tajemnic? Jeśli tak to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie.

Interaktywna agencja marketingowa Vreego Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, która szuka nietuzinkowych ludzi do swojego zespołu.

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • odpowiedzialność i sumienność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • wykształcenie marketingowe będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków

  • zarządzanie profilami społecznościowymi firm
  • pisanie tekstów
  • kontakt z klientem przez fanpage.

Jeśli jesteś magikiem social mediów prześlij nam swoje CV.

Poszukujemy zdolnych grafików komputerowych!

Lubisz wyzwania i chcesz pracować w młodym, kreatywnym zespole? Masz głowę pełną niezwykłych pomysłów? Grafika komputerowa jest Twoją pasją? Jeśli tak to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • pełna identyfikacja wizualna firm
  • wizualizacje i prezentacje
  • logotypy
  • billboardy
  • strony internetowe

Jeśli jesteś mistrzem grafiki komputerowej prześlij nam swoje CV. Portfolio dotychczasowych prac będzie wielkim atutem.

Stażysta w dziale grafiki

Pragniesz nauczyć się Tworzyć niepowtarzalne grafiki? Potrzebujesz praktyki i szkoleń z zakresu projektowania stron internetowych? Jesteś kreatywny i projektowanie sprawia Ci przyjemność?

Zgłoś się już dzisiaj na płatny staż w firmie Vreego. Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą!

Oferujemy

  • świetną atmosferę pracy
  • duże możliwości rozwoju i awansu
  • pracę przy wielu innowacyjnych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjne premie
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość pracy dodatkowej

Koniecznie dodaj klauzulę o możliwości przetwarzania danych osobowych, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

np. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Metoda skontaktowania

Rozumiem